ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії сталого розвитку Приазовської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 19.08.2019 16:17

Приазовська селищна рада за сприяння Запорізького ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" розробляє Стратегію сталого розвитку Приазовської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріори тезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Приазовської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проекту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту –не більше 3 років в період 2020 – 2022рр.

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Приазовської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Збір проектних ідей триває до 29.09.2019р. включно. Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 29.09.2019року.

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї наприкінці документа в додатку 3.

Додатки