З Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 13:13

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Головний закон країни - основа сильної держави і гарантія національної злагоди. Конституція визначила  найціннішими  життя  людини,  її  здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Обов’язок кожного з нас – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави.

Будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність.

Бажаю, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

Злагоди, добробуту, процвітання та доброго майбутнього нашій державі і кожному її громадянину! Зі святом! З Днем Конституції України!

З повагою,

селищний голова     С.Варбанський