СВЯТО ДИТИНСТВА І ТВОРЧОСТІ У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 02.06.2021 11:31

Фото без опису1 червня, у Міжнародний День захисту дітей на площі перед Приазовським БДЮТ відбувалось яскраве, творче та веселе дійство.

На початку свята присутніх привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради Марина Фалькевич. Від імені селищного голови Андрія Солопова побажала підростаючому поколінню цікаво і корисно провести літні канікули, поповнити скарбничку нових вражень і натхнення для подальших творчих злетів.

Фото без описуМалеча із задоволенням малювала на асфальті різнокольоровою крейдою свої солодкі фантазії. Для гостей свята облаштували творчі локації: арт-флешмоб "Веселий дитинства світ", фото зону "Літня казка", шоу аква-гриму "Розмалюйся, веселись!"

Під час розважальної програми просто неба "Вередуля та солодощі" разом із казковими героями діти з великим задоволенням брали участь у конкурсах, танцювали і співали. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості порадували всіх глядачів своїми вокальними та хореографічними здібностями.

Фото без описуНаприкінці свята дітлахи веселим паровозиком з усмішками на обличчі вирушили у безтурботне літо. Усі діти отримали морозиво від Приазовської селищної ради.

Свято дитинства подарувало прекрасний настрій!