Стартувало онлайн-голосування конкурсу «Громада своїми руками». Підтримайте проєкти територій Приазовської громади https://spp-dtek.com.ua/golosovanie/?territory=348

Дата: 09.06.2021 08:49

Фото без опису7 червня 2021 розпочалося онлайн-голосування за проєкти конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками». До 20 червня кожен житель України може віддати свій голос за вподобані проєкти, які опубліковані на сайті https://gromada.dtek.com/. Кращі ідеї проєктів з енергоефективності, благоустрою або інклюзивності отримають додаткові 5 балів до оцінки і збільшать свої шанси на отримання грантів від ДТЕК.

«Громада своїми руками» - це конкурс грантів від ДТЕК для благоустрою та розвитку співпраці між жителями, бізнесом і адміністраціями на місцях. Проєкт базується на принципах ESG і відповідає цілям сталого розвитку ООН. Метою конкурсу є активізація місцевих жителів для поліпшення соціальної інфраструктури. У кожного була можливість подати заявку на реалізацію проєкту для благоустрою своєї громади, після чого конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, яким буде надано фінансування. Сума одного гранту може досягати 80 тис. Проєкт «Громада своїми руками» існує з 2013 року на територіях, де представлений бізнес ДТЕК Енерго. Цього року ініціативу підтримали також бізнес ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ВДЕ. Всього в конкурсі беруть участь 32 громади з 11 областей України.

Фото без описуВперше особливий акцент конкурсу приділено аспекту створення безбар'єрного середовища, інклюзивності в широкому сенсі. Це передбачає розвиток доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення. Всього в 2021 році компанія отримала 662 заявки на участь у конкурсі з яких близько 50% проєктів спрямовані на реалізацію принципів безбар'єрності та відкритості.

ДТЕК як соціально відповідальний бізнес, який зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, якості життя в містах і населених пунктах. Проєкт «Громада своїми руками» об'єднує людей навколо ідей поліпшення їх міст і селищ. Так в 2021 році більше 8000 чоловік стали членами ініціативних груп, які розробляли і подавали заявки на участь у конкурсі.