8 ЛИПНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ РОДИНИ

Дата: 08.07.2021 14:32

Шановні жителі Приазовської громади, а також сусідніх Олександрівської та Нововасилівської громад! Щиро вітаємо вас із День родини в Україні!

Це не просто свято. Це розуміння того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Сім'я – це найдорожчий і найцінніший скарб. Немає міцнішого на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я, яка є початком нового життя і продовженням роду. Сім'я – найбільше щастя, яке людина може створити сама. Саме в родині починає формуватися та розвиватися особистість. У сімейному колі дитині прищеплюються головні цінності, характер, світогляд.

Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами, а всередині сім'ї буде мир, любов і злагода! Цінуйте кожну мить, проведену разом, наповнюйте її щастям, любов'ю і добром.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради