Шановні працівники бібліотек!

Дата: 30.09.2021 09:17

Фото без описуЩиро вітаємо вас із професійним святом! Цей день свідчить про глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини і книги - джерела мудрості й знань.

Діяльність бібліотечних установ - багатогранна, а праця бібліотекарів - клопітка, складна, але дуже потрібна і цікава. У бібліотеках працюють різнобічні, творчі, відповідальні, уважні і доброзичливі люди, справжні фахівці в області інформації та культури. У нинішній час комп'ютеризації та ери інтернету, дуже складно залучити читачів до бібліотечних установа, але ви йдете в ногу з часом, міняєте формат комунікації та роботи, адаптуючи його під сучасні реалії.

З нагоди вашого професійного свята, бажаємо вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи і нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради