Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 23.03.2018 12:39

Виконавчий комітет Приазовської селищної ради повідомляє, про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення селищної ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Приазовської селищної об`єднаної територіальної громади та земельних ділянок під об’єктами приватизації», аналізу регуляторного впливу та звіту про базове відстеження результативності дії регуляторного акту.

Пропозиції до проекту рішення у письмовій формі просимо надати протягом 1 місяця  з дня опублікування даного проекту рішення до відділу ЖКГ, інвестицій та соціального розвитку виконавчого комітету Приазовської селищної ради за адресою: 72401, смт. Приазовське, вул. Покровська,5.

Додаткову інформацію можна одержати за тел.  2-22-84.