Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

08.10.2019

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Проект рішення сесії Приазовської селищної ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради»

 

Розробник проекту – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Приазовської селищної ради

 

         Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Приазовської селищної ради  оприлюднюється проект рішення сесії Приазовської селищної ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради» з аналізом його регуляторного впливу.

          Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань в місячний термін розробником проекту (з 08.10.2019 по 08.11.2019) – начальником відділу «Центр  надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Приазовської селищної ради (поштова адреса: 72401, Запорізька область, Приазовський район, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 5а, тел. 06133-2-22-02, електронна адреса:[email protected]).

Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за адресою: 72401, Запорізька область, Приазовський район,  смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 5а, а також на офіційній веб-сторінці  Приазовської селищної ради - http://pryazovska.gromada.org.ua/.

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Приазовської селищної ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради»

Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради"

 

22.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про затвердження Положення про земельні торги у формі аукціону на території Приазовської селищної ради Запорізької області»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Приазовської селищної ради оприлюднюється проект рішення Приазовської селищної ради  «Про затвердження Положення про земельні торги у формі аукціону на території Приазовської селищної ради Запорізької області» з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Приазовської селищної ради за адресою: Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5а,   а також на сайті Приазовської селищної ради за електронною адресою http://pryazovska.gromada.org.ua.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 72401 Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5а.

Аналіз регуляторного впливу

Положення про земельні торги Приазовської селищної ради

Проект рішення про затвердження регуляторного акту

 

03.04.2019

Повідомлення

про оприлюднення проектів  регуляторних  актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Приазовської селищної ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2020 рік на території Приазовської селищної ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік на території Приазовської селищної ради». 

       Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Приазовської селищної ради оприлюднюється проекти рішень Приазовської селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Приазовської селищної ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2020 рік на території Приазовської селищної ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік на території Приазовської селищної ради» з аналізом їх регуляторного впливу.

        З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Приазовської селищної ради за адресою: Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5а,   а також на сайті Приазовської селищної ради за електронною адресою http://pryazovska.gromada.org.ua.

        Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 72401 Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5а.

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Про встановлення ставок єдиного податку

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Про встановлення ставок та пільг з земельного податку

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Про встановлення ставок та пільг по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Проект рішення  Про встановлення ставок туристичного збору  

Проект рішення Про встановлення ставок єдиного податку

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг з земельного податку

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Проект рішення Про встановлення ставок транспортного  податку

 

 

12.04.2018

Повідомлення про оприлюднення проектів  регуляторних  актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок туристичного збору на 2019 рік», «Про встановлення ставок транспортного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок  збору за місця для паркування транспортних засобів на 2019 рік»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Приазовської селищної ради оприлюднюється проекти рішень Приазовської селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок туристичного збору на 2019 рік»,  «Про встановлення ставок транспортногоподатку на 2019 рік», «Про встановлення ставок  збору за місця для паркування транспортних засобів на 2019 рік» з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Приазовської селищної ради за адресою: Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5,   а також на сайті Приазовської селищної ради за електронною адресою http://pryazovska.gromada.org.ua.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 72401 Запорізька область, Приазовський район, смт Приазовське, вулиця Покровська, 5.

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Приазовської селищної ради «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на 2019 рік».

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Приазовської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок транспортного податку на 2019 рік».

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту «Про встановлення становлення ставок туристичного збору на 2019 рік».

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Приазовської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь