Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Серпень

Майже 9 тисяч запоріжців отримали легальне місце роботи

Упродовж січня-липня фахівці податкової служби регіону проводили аналітичну роботу та роз'яснювали керівникам підприємств і підприємцям питання, пов’язані з легалізацією праці та доходів. Ці заходи дали позитивний результат – за сім місяців у Запорізькій області було легалізовано працю 8840 громадян. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, працівникам було нараховано 53 мільйони гривень доходу, а це близько 6 тисяч гривень на кожного. Додаткові надходження до бюджету склали 22 мільйона 600 тисяч гривень, у тому числі, 9 мільйонів 500 тисяч податку на доходи фізичних осіб, 11 мільйонів 700 тисяч єдиного внеску та 1 мільйон 400 тисяч гривень військового збору. Крім того, за підсумками 292 документальних перевірок платників, які мали ризики щодо ухилення від оподаткування під час виплат зарплат, було донараховано 5 мільйонів 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору. На даний час з цієї суми до бюджетів уже надійшло 3 мільйони гривень. Також з початку року податкова служба регіону брала участь у спільних заходах, спрямованих на легалізацію праці і доходів, разом з фахівцями Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Пенсійного фонду України в Запорізькій області та інших органів влади. Ця практика продовжуватиметься і надалі. Нагадуємо, за порушення норм податкового законодавства та з питань праці передбачена адміністративна відповідальність та штрафні санкції. Так, за одного неоформленого працівника доведеться сплатити 10 мінімальних заробітних плат (у 2021 році – 60 тисяч гривень). У разі виявлення повторного порушення штраф зросте до 30 мінімальних зарплат (180 тисяч гривень). Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine.

08:21:19 27.08.2021

Запорізькі власники і користувачі земель поповнили скарбниці громад на 1 мільярд гривень

За січень-липень 2021 року до місцевих бюджетів регіону надійшло 1 мільярд 5 мільйонів гривень плати за землю. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, запоріжці сплатили на 158 мільйонів більше, ніж торік. Зокрема, від організацій, підприємств і установ скарбниці отримали 876 мільйонів гривень, від фізичних осіб – 129 мільйонів плати за землю. Найбільші суми направили до бюджету платники м. Запоріжжя – 577 мільйонів, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські – 85 мільйонів, бердянські та приморські – 67 мільйонів, мелітопольські і веселівські – 58 мільйонів, якимівські та приазовські – 45 мільйонів, пологівські, більмацькі та розівські – 43 мільйони, василівські та михайлівські – 39 мільйонів тощо. Упродовж семи місяців у результаті проведених звірок із територіальними громадами, підрозділами ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області, РВ Фонду державного майна України податківці залучили до оподаткування 101 суб'єкт господарювання, від яких за рік до скарбниці додатково надійде понад 10 мільйонів гривень плати за землю. Крім того, виявлено 22 підприємства, які використовували земельні ділянки без правовстановлюючих документів.  Всього станом на початок серпня в Запорізькій області нараховується 9148 юридичних осіб та майже 277 тисяч фізичних осіб-платників земельного податку і орендної плати. Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

08:20:53 27.08.2021

Запорізькі власники нерухомості сплатили майже 150 мільйонів гривень податку

Упродовж семи місяців 2021 року до місцевих бюджетів області надійшло 149 мільйонів 466 тисяч гривень податку на нерухоме майно. Порівняно з минулим роком запоріжці сплатили на 49 мільйонів гривень або на 48 відсотків більше. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, юридичні особи спрямували до скарбниць 109,5 мільйона, фізичні особи – 40 мільйонів гривень податку на нерухоме майно. Зокрема, протягом січня-липня власники нерухомості у м. Запоріжжя направили до міського бюджету 62 мільйони, мелітопольські та веселівські платники – 21,4 мільйона, бердянські та приморські – 13,7 мільйона, якимівські та приазовські – 15 мільйонів, вільнянські та новомиколаївські – 7,6 мільйона, платники Запорізького району – майже 7 мільйонів, василівські та михайлівські – 6 мільйонів тощо. На початок серпня на території регіону зареєстровано 4,5 тисячі суб'єктів господарювання-юридичних осіб та майже 40 тисяч фізичних осіб, які мають об'єкти нерухомості, площа яких підлягає оподаткуванню.  Нагадаємо, фізичні особи сплачують податок на нерухомість за майно площею понад 60 квадратних метрів для квартир і 120 квадратних метрів для будинків. Ставка податку встановлюється рішеннями місцевих рад та не перевищує 1,5 відсотка від мінімальної зарплати за один квадратний метр, що перевищує пільгову площу. Додатково за ставкою 25 тисяч гривень на рік оподатковуються квартири у понад 300 квадратних метрів та будинки площею більше 500 квадратних метрів. У Запорізькій області налічується 86 власників нерухомості, які сплачують податок за підвищеною ставкою. Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine.

08:20:21 27.08.2021

Курорт-2021: запорізькі підприємці збільшили виторги на 30 мільйонів гривень

Торговельні компанії і підприємці регіону почали частіше оформлювати ліцензії на реалізацію підакцизних товарів. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, станом на кінець липня суб'єкти господарювання придбали 2248 дозволів, що на 220 більше даних аналогічного періоду минулого року. Зокрема, на території курортів кількість ліцензій у порівнянні з початком сезону збільшилась на 963. До місцевих бюджетів надійшло 3 мільйони 656 тисяч гривень плати за ліцензії, що на 188 тисяч гривень більше, ніж торік.

17:17:51 19.08.2021

Які об'єкти підлягають одноразовому добровільному декларуванню?

Об'єкти одноразового  добровільного декларування - активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності і знаходяться на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової  добровільної декларації, у тому числі, але не виключно:

17:17:24 19.08.2021

З метою підвищення рівня інформованості платників стосовно отримання інформації від органів ДПС щодо стану розрахунків платників з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє.

Вiдповiдно до пункту 421.2 статтi 421 глави 1 роздiлу II Податкового кодексу України (далi - Кодекс) електронний кабiнет забезпечує можливiсть реалiзацiї платниками податкiв прав та обов'язкiв, визначених цим Кодексом та iншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючi органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на пiдставi та на виконання цього Кодексу та iнших законiв, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючi органи, в тому числi, шляхом:

17:16:52 19.08.2021

Запорізькі платники спрямували до держбюджету понад 2,5 мільярда гривень ПДВ

Упродовж січня-липня 2021 року компанії і підприємці регіону сплатили до державного бюджету 2 мільярди 564 мільйони гривень податку на додану вартість. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень надходжень аналогічного періоду 2020 року перевищено на 463 мільйони гривень або на 22 відсотки.

17:16:21 19.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь