Про скликання дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання

Дата: 05.04.2018 13:46

ПРИАЗОВСЬКА  СЕЛИЩНА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.04.2018                                    смт. Приазовське                                             № 83

Про скликання дев’ятої сесії

селищної ради сьомого скликання

Керуючись статтями 42 та 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати дев’яту сесію Приазовської селищної ради сьомого скликання  10.04.2018 року о 1000 годині в залі засідань селищної ради.

2. Виконавчому апарату селищної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, а саме:

1. Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Приазовської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2018 №1 «Про селищний бюджет на 2018рік»(зі змінами та доповненнями).

3. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2018 №15 «Про затвердження складу постійно діючої комісії проведення інвентаризації, індексації, переоцінки необоротних активів по списанню матеріальних цінностей при виконавчому комітеті Приазовської селищної ради»(зі змінами та доповненнями).

4. Про внесення змін до складу тендерного комітету Приазовської селищної ради.

5. Про виготовлення номерних печаток для довідок старостам відповідних населених пунктів Про виготовлення номерних печаток для довідок старостам відповідних населених пунктів.

6. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.

7. Про реорганізацію Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Приазовської селищної ради  шляхом перетворення в Шевченківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад»  Приазовської селищної ради.

8. Про затвердження Регламенту Центра надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради.

9. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Приазовської селищної ради.

10. Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків та меморіальних дошок на території Приазовської селищної  територіальної громади.

11. Про внесення доповнень до списку імен воїнів-земляків та воїнів-визволителів.

12. Про встановлення пам’ятної стели на території Меморіалу загиблим воїнам в центральному парку смт Приазовське.

13. Про встановлення пам’ятної плити Літуті В.С. на території Меморіалу загиблим воїнам в центральному парку смт Приазовське.

14. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва.

15. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

16. Про надання погодження на відведення земельної ділянки у власність.

17. Про делегування повноважень щодо розпорядження нерозподіленими (невитребуваними) земельними ділянками та землями колективної власності.

18. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Приазовської селищної ради.

19. Різне.

Селищний голова                                                              С.Є. Варбанський