«Енергія» за здоровий спосіб життя.

Дата: 10.04.2018 15:30

Здоров’я–це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Мотивувати підлітків на здоровий спосіб життя, нагадати про славетні традиції Запорізького козацтва – основназадача обласного  конкурсу «Обери життя»,що проходить при  спільній організації Товариства Червоного Хреста України, Центра патріотичного виховання молоді і Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.

У 2018 році лейтмотивом конкурсу «Обери життя» стала знаменна дата – 100-річчя Товариства Червоного Хреста України.

Регіональний етап конкурсу відбувся 3 квітня 2018 року в м. Бердянськ. За Приазовську селищну ОТГ виступалакоманда «Енергія» –  учні 10-А класу ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ступенів «Азимут».

Програма  конкурсу складаласьіз таких етапів:

• візитна картка команди, де гравці під музичний супровід та з елементами театралізації презентували назву та емблему;
  • дві вікторини на знання історії Червоного Хреста та питання щодо здорового способу життя;
  • перша долікарська допомога при різних видах травм;
  • конкурс плакатів, для якого були розроблені та підготовлені три плакати та три фотороботи, що пропагують здоровий спосіб життя;
  • захист  композиції з лікарських рослин, де відстоювала свою команду капітан «Енергії» Павлова Валерія.

До складу команди ввійшли: Стоєва Ганна, Костішак Інна, Ус Уляна, Понамарьова Діана, Коношенко Дмитро, Негрієнко Ілля. Учні гідно проявили себе в усіх конкурсних етапах.

Команда «Енергія» посіла почесне ІІІ місце. Підготували учнів до конкурсу: педагог-організатор Резниченко Т.М., практичний психолог Коноваленко О.М., вчитель музичного мистецтва Матрос Н.В., художнє оформлення –  Ісаєв Є.І.