Про скликання тринадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

Дата: 16.07.2018 08:10

ПРИАЗОВСЬКА  СЕЛИЩНА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13.07.2018                                                                                  смт. Приазовське                                                                           № 198

Про скликання тринадцятої сесії

селищної ради сьомого скликання

Керуючись статтями 42 та 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати тринадцяту сесію Приазовської селищної ради сьомого скликання  23.07.2018 року о 1000 годині в залі засідань селищної ради.

2. Виконавчому апарату селищної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, а саме:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2018 №1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Приазовської селищної ради на 2018 рік»(зі змінами та доповненнями)

2. Про затвердження договорів, укладених селищним головою від імені селищної ради

3. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період

4. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

5. Про внесення змін до штатного розпису апарату Приазовської селищної ради та її виконавчих органів на 2018 рік.

6. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

7. Про розгляд лист Приазовської районної ради від 22.06.2018р. №155/01-27.

8. Про затвердження положення про Порядок здійснення моніторингу за фактичним споживанням енергоносіїв бюджетних установ Приазовської селищної об’єднаної територіальної громади

9. Земельні питання.

10. Різне

Селищний голова                                                             С.Є. Варбанський