До уваги мешканців смт. Приазовське!

Дата: 08.11.2018 15:24

Шановні мешканці смт. Приазовське!

У травні 2018 року селищною радою були відремонтовані лавки вздовж алей в нашому парку. Було підібрано зручне широке біле  пластикове покриття, яке-б могло слугувати достатньо довго.

Проте, поки що невстановлена категорія відвідувачів парку почала випробовувати об’єкти на міцність: покриття лавок різали, дряпали, палили, пробивали дірки, робили надписи, обламували краї, рясно поливали напоями тощо. Апогей таких «вправ» досяг 5 листопада, коли покриття декількох лавок були просто зірвані та розкидані.

Питання: для кого і для чого  ми витрачаємо кошти? Здається, що наші наміри забезпечити комфортний відпочинок громадян не потрібні. Мабуть зручніше сидіти на бетонних блоках. Адекватність вандалів сумнівна, нормальна людина такого не зробить.

Це бридке явище потрібно зупинити. Треба виявити тих, хто безкультур’я вважає за норму життя та спричиняє  значний дискомфорт  мешканцям селища, тому звертаюсь до вас з проханням, якщо ви маєте інформацію стосовно руйнівників майна громади, повідомити селищну раду у зручний для вас спосіб (особисто чи за телефонами 22284, 22184). Лавки руйнували 5 листопада вдень, напевно хтось бачив цих осіб.

Звертаюсь до правоохоронних органів, зверніть увагу на цей випадок та в межах своєї компетенції забезпечте правопорядок на нашій території.

Сподіваюсь на розуміння та співпрацю.

С.Є.Варбанський