Привітання з Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2019 10:47

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави. Це велика честь і велика відповідальність.  Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі подолати всі труднощі та поліпшити життя у своїй власній державі. Запорука цьому – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.
         Щиро бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, незламного оптимізму, творчої будівничої енергії, успіхів у всіх починаннях! Нехай у кожному домі панує щастя і добро, порозуміння і любов, а в нашому спільному домі – незалежній Україні  - мир і злагода!

Зі святом! З Днем Незалежності!

З повагою,

Приазовський селищний голова                                     С.Є.Варбанськи