Про скликання двадцять дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання (позачергове засідання)

Дата: 04.09.2019 16:08

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04.09.2019                               смт. Приазовське                               № 238

Про скликання двадцять дев’ятої сесії

селищної ради сьомого скликання

(позачергове засідання)

Керуючись статтями 42 та 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати двадцять дев’яте позачергове засідання сесії Приазовської селищної ради сьомого скликання  06.09.2019 року о 1000 годині в залі засідань селищної ради.

2. Виконавчому апарату селищної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, а саме:

1. Про внесення змін до Програми по забезпеченню медикаментами хворого із трансплантованими органами на 2019 – 2022 роки  у Володимірівській сільській раді
  2. Про внесення змін та доповнення до рішення сесії Володимирівської  сільської ради №  2 від 22  грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»(зі змінами та доповненнями)

1. Різне

Селищний голова                                                             С.Є. Варбанський