Зустріч албанської делегації з місцевими жителями та посадовцями.

Дата: 11.09.2019 15:06

Зустріч албанської делегації з місцевими жителями та посадовцями.

11 вересня Приазовська ОТГ зустрічала албанську делегацію в складі заступника директора Національного агентства діаспори Міністерства з питань діаспори Республіки Албанія Дрітаном Деліджи, начальника відділу Національного агентства діаспори Міністерства з питань діаспори Республіки Албанія Елтона Калємі та Почесного консула Республіки Албанія Шахіна Омарова.

Під час зустрічі було урочисто відкрито клас албанської мови і культури та підписано Меморандум про налагодження співпраці задля поширення знань про мову, культуру та історію Албанії в Україні між ОНЗ Приазовська СШ І - ІІІ ступенів "Азимут " та Почесним консульством Республіки Албанія.

Також делегація відвідала село Гамівка, де гостей зустрічала албанська діаспора сіл Дівнинське, Георгіївка та Гамівка. Делегацію привітав албанський колектив «Ружо аверди».