З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2019 08:58

Шановні мешканці громади!

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Діяльність селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість громаді розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

Визначальну роль в цій справі відведено депутатам, працівникам аппарату селищної ради.

Висловлюю вдячність усім, хто працює на нелегкій самоврядній ниві за професіоналізм і віповідальність.

Це свято стосується і кожного мешканця громади, виборця, адже разом ми велика громада. Разом вирішуємо питання, які відіграють вирішальну роль у розвитку і розбудові нашої об'єднаної територіальної громади. Ми єдині в прагненні зробити свій край процвітаючим та успішним.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє Приазовської громади додають сили і наснаги!

З повагою,

селищний голова С. Варбанський