День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 13.12.2019 13:04

"Є місце подвигу не тільки в дні війни..." під накою назвою в Приазовській публічній бібліотеці пройшли урочистості, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на атомній електростанції, який щорічно відзначається 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Зі словами вдячності за мужність та самовідданість до ліквідаторів звернулись голова селищної ради Сергій Євгенович Варбанський, заступник голови Приазовської РДА Попова М.П., голова районної ради Прокопенко О.М., помічник депутата обласної ради Сухіни В.М. Данільченко Л.І. та керівники районних громадських організацій – Царенко В.І. і Скуйбіда А.А.

Хвилиною мовчання вшанували присутні в залі тих, хто не дожив до сьогодення.

Вокальний колектив «Горлиця» Гамівського Будинку культури привітав гостей своїми піснями.

Зустріч завершилася урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС