Міжнародний день пам’яті Чорнобиля
Дата: 24.04.2020 11:07
Кількість переглядів: 339
26 квітня ми разом із усім світом будемо пригадувати страшні події квітня 1986 року. Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Щорічно в цей день ми вшановуємо тих, хто ціною власного здоров’я, ризикуючи своїм життям і здоров’ям зупинив розбурханий «мирний атом». Страшна трагедія не обминула і жителів нашої громади. Десятки добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці.
Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків і глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили самовідданість в тих екстремальних обставинах.
Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
З повагою, селищний голова С.Варбанський