З Днем Перемоги!

Дата: 09.05.2020 08:00

Шановні ветерани,

працівники тилу, діти війни, усі мешканці громади!

Сьогодні ми відзначаємо велику подію, найдорожчу й найсвітлішу дату в історії нашої Батьківщини – День Перемоги!

Минуло вже 75 років    з незабутньої  весни 1945-го, але щороку 9 травня ми   відчуваємо почуття безмежної радості і гордості за свій великий непереможний народ та неймовірної гіркоти і болю від непоправних втрат.

9 травня  - це символ героїчного минулого, величі духу і мужності усіх людей, які пройшли шляхами нещадної і жорстокої війни.

У цей великий день ми вшановуємо подвиг воїнів, які нехтуючи смерть, зупинили фашистську навалу. Ми шануємо тих, хто в тилу самовідданою цілодобовою працею наближав розгром ворога.     Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв, біля верстатів евакуйованих заводів в ім’я Перемоги – істинний приклад патріотизму і любові до Батьківщини.

Приазовська громада завжди буде  пам’ятати історію воєнних часів, пам’ятати і поважати наших земляків, які з перших днів війни виборювали довгоочікуваний мир, кожного, хто воював за нашу землю.

Бажаю усім, кого торкнулася війна, міцного  здоров'я,  бодрості духу, незламного життєвого гарту, добра, радості. Тим, хто знає про ті далекі події з розповідей дідів та батьків успіхів і досягнень, бути гідними подвигу переможців. Нехай в усіх родинах панує злагода і спокій, а над головою завжди буде ясне мирне небо і яскраве сонце.

Вітаю з Днем  Великої Перемоги!

З повагою,

селищний голова                                                                   С.Варбанський