Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район
» НОВИНИ » Запрошуємо взяти участь у навчальній сесії "Формування бізнес-ідей, стартапів, та розробка бізнес-планів в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях"
Запрошуємо взяти участь у навчальній сесії "Формування бізнес-ідей, стартапів, та розробка бізнес-планів в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях"