ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Приазовської селищної ради

Дата: 27.01.2021 09:41

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету

Приазовської селищної ради:

головного спеціаліста-юрисконсульта; головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю; начальника відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; провідного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства; головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства;

провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства.

Вимоги до кандидатів:

- для посад головного спеціаліста-юрисконсульта, головного спеціаліста з питань додержання законодавства про працю: громадянство України, вища юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом не менше 3 років;

-  для посад начальника відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- для посад головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; провідного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою; головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства; провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Обов’язковим для всіх посад є знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

Необхідні документи: заява, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з додатками,  дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія

паспорта, копія військового квитка (для військовозобов’язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  подана у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за попередній рік.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в селищній раді або за телефоном 2-22-84.

Документи на конкурс подаються до відділу персоналу виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт Приазовське, вул. Покровська, 5А протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.