Підготовка до чергової сесії

Дата: 08.02.2021 10:30

Підготовка до чергової сесії.

04-05 лютого відбулися засідання постійних комісій  селищної  ради  під головуванням  Максима  Арабаджи, Дроздової І.А.,Поспєлова О.О., Самофалової С.М., Калугіна А.О.

У їх роботі взяв участь  Приазовський селищний голова Андрій Солопов, заступники селищного голови  Діоба Л.М.,Попова М.П.  Представники комісій обговорили питання, внесені до порядку денного чергової 5 сесії Приазовської  селищної ради, що відбудеться 11 лютого  2021 року.

Депутатами підтримано одноголосно та рекомендовано на розгляд сесії  відповідні проекти рішень.

Значну увагу депутати приділили обговоренню питань:»Про створення КЗ «Приазовський будинок культури» Приазовської селищної ради та затвердження його структури»,»Про створення КП»Ритуальна служба»Приазовської селищної ради», «Про затвердження положення про платні медичні послуги», «Затвердження  «Програми місцевих стимулів для медичних працівників  первинної ланки на 2021р.», «ПРО затвердження вартості тарифів на платні  соціальні послуги , що надаватимуться  КУ «Центр надання соціальних послуг Приазовської селищної ради», Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» Приазовської селищної ради на 2021р.», «Про затвердження тарифів на теплову енергію ТОВ «Візард ГРУП», «Про погодження звільнення Столярчука В.В.», ряду  питань стосовно землекористування.

За результатами  розгляду питань  депутати внесли окремі  доповнення та рекомендували  затвердити  питання порядку денного на сесії селищної ради