Центр зайнятості інформує

Дата: 17.02.2021 10:58

Сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів.У своєму прагненні зробити інформаційні послуги максимально доступними та комфортними для клієнтівДержавна служба зайнятості  пропонує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Це і «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Для зручності наших клієнтів, інформація про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних представлена в соціальних мережах Facebook, Twitter, Telegram. Тож Ви завжди можете отримати достовірну та цікаву інформацію.

Telegram-канал Запорізької обласноїслужби зайнятості пропонує щодня актуальні вакансії з найбільшою заробітною платою.

Керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік зазначає: «Ми працюємо над урізноманітненням та якісним наповненням електронних каналів комунікацій згідно потреб як роботодавців, так і пошукачів роботи».

Завантажити за посиланням