Чергове засідання виконкому.

Дата: 17.02.2021 14:29

Чергове засідання виконкому.

16    лютого  о 13.00 год.  під  головуванням Солопова А.О. – Приазовського селищного голови, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Приазовської селищної ради. На розгляд було винесено 11 питань з різних сфер життєдіяльності громади.Серед яких :

1.   Про затвердження  зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Приазовської селищної ради   .

2. Про надання дозволу на встановлення МАФУ для ведення підприємницької  діяльності по вул. Миру , 36,б.(заявник : Тихоненко С.В.)

3. Про надання дозволу на встановлення МАФУ для ведення підприємницької  діяльності по вул. Гагаріна, 4(заявник : Бакшина Н.М.)

4.   Про надання дозволу на приєднання до магістральної мережі водопостачання   з установкою водолічільної колонки(за адресою:вул. 40 років Перемоги , буд.11).

5.     Про присвоєння поштових адрес:

• Вул. Першотравнева, № 58,  с. Гамівка
  • Вул. Осипенко, №43, а, с. с.Ботієве
  • Вул.Дружби№135,с. Богданівка
  • Вул.  Центральна №26, с. Богданівка
  • Вул. Покровська №250, смт Приазовське.
  • Вул.Поштова,121, с.Приморський Посад.

6. Про надання відмови   в наданні дозволу на списання з житлового фонду будинку за адресою: Степанівка,2, вул. Центральна, буд. №111.

7. Про надання дозволу на списання з житлового фонду будинку за адресою: Ботієве,2, вул. Осипенко, буд. №43,а..

8. Про затвердження  Порядку перевезення учнів  та медпрацівників шкільними автобусами до закладів освіти Приазовської селищної ради.

9.  Про затвердження  Порядку   обліку дітей в  Приазовській селищній раді.

10.Про створення комісії

з питань обстеження сім’ї

11. Про створення тимчасової комісії для визначення місць організації торгівлі в с. Ботієве ,с.Строганівка, с.Приморський Посад.

Після обговорення питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Особлива увага членами виконкому приділялась обговоренню питань  щодо затвердження графіку підвозу дітей шкільними автобусами, забезпеченню безпеки учнів, упорядкуванню та легалізації місць для здійснення торгівлі в селах:Ботієве, Строганівка, Приморський Посад. Рішенням виконкому №11 створена тимчасова комісія, яка на наступному тижні визначить  місця організації торгівлі в с. Ботієве ,с.Строганівка, с.Приморський Посад. До її складу ввійшли: Попова М.П.-заст.селищного голови  з питань діяльності

голова комісії

Члени комісії :    1.Лобинцев Д.В-поліцейський офіцер

2. Данукало О.В.- начал. юр. відділу вик. комітету

3.Ус В.В. – староста сіл:Ботієве, Строганівка, Бабанівка

4. Перцов П.А.- староста сіл: Приморський Посад, Шевченка,   Петрівка .

5. Лисаков І.С.- начальник відділу земельних відносин в.к.

6. Іванов В.К.- начальник  відділу містобудування , архітектури, ЖКГ,АПР та цивільного захисту населення РДА  (за згодою)

7. Симоненко Н.М. - голова спілки підприємців.