Шановні, чарівні жінки Приазовської селищної громади!

Дата: 02.03.2021 11:41

Щиросердно вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Ніжності і Кохання!

Жінка – це зміст нашого життя. Ми пишаємося Вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро нагородила Вас природа. Чоловіки завжди схилятимуть голови перед Вашою чарівністю, ніжністю і красою. Ви – стимул і опора сильної статі, її надійний тил.

Дякуємо Вам за Ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе.

Бажаємо щоб кожен день в житті був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Зі святом рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь якої погоди та при будь – якому настрої. А настрій нехай Вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви!

З повагою, Приазовський селищний голова А.Солопов

Депутатський корпус