Чергове засідання постійної комісії селищної ради

Дата: 03.03.2021 13:49

Третього березня  відбулось чергове засідання постійної комісії селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних та водних відносин, охорони природи, використання надр, екології навколишнього середовища та лісового господарства під головуванням  Калугіна А.О. В роботі взяли участь всі депутати відповідної комісії. На засіданні були присутні  Корж І.А.- секретар селищної ради, Лисаков І.С.- начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету, Попова М.П.- заступник селищного голови, Ніколенко С.В.- землевпорядник, Ус В.В.- в.о. старости с. Ботієве, Чинякова І.П.-діловод. Розглянуто понад двадцяти питань з земельних відносин. Депутатами вивчені заяви громадян, прийняті рекомендації та надані  пропозиції по кожній з них.