ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Приазовської селищної ради:

Дата: 03.03.2021 14:00

начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства; державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»; головного спеціаліста відділу земельних відносин; головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин; спеціаліста І категорії-землевпорядника відділу земельних відносин; спеціаліста І категорії-землевпорядника відділу земельних відносин (строковий трудовий договір); провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу; спеціаліста-системотехніка відділу загальної та організаційної роботи.

Вимоги до кандидатів:

-  для посади начальника відділу  економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- для посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «правознавство», вільне володіння державною мовою, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора, не менше одного року;

- для посад головного спеціаліста, головного спеціаліста-землевпорядника, спеціаліста І категорії-землевпорядника відділу земельних відносин, провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу, спеціаліста-системотехніка відділу загальної та організаційної роботи: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Обов’язковим для всіх посад є знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

Необхідні документи: заява, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з додатками,  дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія

паспорта, копія військового квитка (для військовозобов’язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  подана у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за попередній рік.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в селищній раді або за телефоном 2-22-84.

Документи на конкурс подаються до відділу персоналу виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт Приазовське, вул. Покровська, 5А протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.