Фінансовий відділ Приазовської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору доходів та економічного аналізу

Дата: 04.03.2021 10:00

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

Необхідні документи:

• заява про участь у конкурсі,
  • особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками,
  • копія документа, який посвідчує особу,
  • копії документів про освіту,
  • 2 фотокартки розміром 4*6 см,
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • Кандидат на посаду подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за попередній рік.

Документи на конкурс подаються до відділу персоналу виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт Приазовське, вул. Покровська, 5А. Термін надання документів – 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Приазовської  селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в фінансовому відділі або за телефоном 2-25-08.