ОЧІЛЬНИК ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЗНАЙОМИВСЯ З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ МДПУ ім. БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Дата: 15.03.2021 13:38

Голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Марина Фалькевич разом з колегами із Олександрівської та Нововасилівської громад були запрошені до Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького. Ректор Анатолій Солоненко повідомив, що заклад вищої освіти, наразі, активно розвиває проект open space “Університет, громада, бізнес, влада – стратегічне партнерство”. Тож, метою зустрічі стало налагодження ділових контактів між органами місцевого самоврядування, ЗВО, науковими установами, підприємствами та організаціями.

Гості оглянули освітньо-наукові лабораторіі, де викладачі, студенти наочно продемонстрували свої освітні та наукові продукти і послуги. Представники влади дізналися багато нового про матеріально-технічні можливості університету.

Голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов зауважив, що така потужна база МДПУ ім.Богдана Хмельницького дозволить розширити спектр підготовки студентів та забезпечить потенціал якісних кадрів.

За результатами зустрічі планується подальша співпраця та підписання певних договорів.