ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Щиро вітаю вас із професійним святом! Від вашого сумлінного ставлення до своєї справи великою мірою залежать затишок і комфорт жителів нашої території. Комунальні блага стали настільки звичними, що інколи ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. На ваших плечах лежить особливий внесок у життєдіяльність населених пунктів. Часто у вихідні та святкові дні, вночі і вдосвіта ви виконуєте таку необхідну і важливу роботу.
Сподіваюсь, що і надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою Приазовської громади та підвищенням якості побутових послуг. Нехай усвідомлення особливої суспільної місії, подяка жителів допомагають вам з оптимізмом дивитися вперед, успішно долати всі труднощі та надихають на нові звершення.
Всім, хто належить до команди працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нашої громади, щиро бажаю міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку і злагодженої роботи.
Голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов