У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ ТЕЛЕМЕДИЦИНА

Дата: 22.03.2021 16:49

З метою реалізації проекту «Цифрова медицина в Мелітополі» директор Агенства розвитку Мелітополя Ірина Славова вручила сертифікат на комплекс для телемедицини керівнику КНП «Приазовська центральна районна лікарня» Олегу  Ахе.  Обладнання надано в рамках проєкту «Зміцнення суспільної довіри» при фінансуванні агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вручення відбулося перед початком засідання п`ятої чергової сесії Мелітопольської районної ради 19 березня.

Технологія телемедицини дає можливості лікарям обмінюватися досвідом, отримувати консультації у більш досвідчених колег, обговорювати складні випадки хвороби, проводити семінари, навчання та інше.