У ПРИАЗОВСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ НАВЧАЛИ ГОТУВАТИ ПРОЄКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ГРАНТОВИЙ КОНКУРС

Дата: 26.03.2021 10:10

24 та 25 березня у Приазовській публічній  бібліотеці проводили  тренінг щодо підготовки проєктних пропозицій на грантовий конкурс, який реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Урядів королівства Данії, королівства Швеції та Швейцарської Конфедерації. На зустрічі були присутні  представники  сфери освіти, медицини, культури та активісти ГО «Будуй майбутнє».

Тренери Ольга Леонтьєва та Тетяна Романенко ознайомили учасників із формою заявки для участі у конкурсі, правилами її заповнення, а також пріоритетами та вимогами конкурсу. Надані консультації були корисними, інформація зацікавила присутніх.