Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Рішення про реорганізацію КЗ «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  шляхом приєднання та проведення громадського обговорення.

Дата: 08.04.2021 09:05
Кількість переглядів: 381

Фото без опису

 

ПРОЕКТ

 

РІШЕННЯ

 

Про реорганізацію КЗ «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  шляхом приєднання та проведення громадського обговорення.

 

 

 

_________                                 смт  Приазовське                                   №___

 

 

Відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 25 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про освітній округ, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 777 (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 79 та 31 серпня 2016 року № 574), враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Реорганізувати комунальний заклад «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом приєднання до опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області (код ЄДРПОУ 41453686) з отриманням статусу філії – Богданівська філія І-ІІ опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області.

2. Затвердити Статут опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області у новій редакції, згідно з додатком 1.

3. Затвердити  Положення  про філію – Богданівська філія І-ІІ опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області, згідно з додатком 2.

 

6. Встановити, що опорний навчальний заклад Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області (код ЄДРПОУ 41453686) є правонаступником майнових прав та обов’язків реорганізованого комунального закладу «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області, а також усіх соціально-економічних зобов’язань перед найманими працівниками вказаної юридичної особи.

 

7. Затвердити комісію з припинення комунального закладу «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області  в складі згідно з додатками 4,5.

7. Директору опорний навчальний заклад Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області Самофаловій Світлані Миколаївні здійснити відповідні реєстраційні дії.

8. Головам комісій з припинення вищезазначених закладів:

8.1. В установленому законом порядку протягом трьох робочих днів з дати набрання чинності цього рішення повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи шляхом реорганізації (злиття) та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

8.2. Забезпечити здійснення всіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичних осіб шляхом злиття, відповідно до вимог законодавства.

8.3. Подати в установленому порядку на затвердження голови селищної ради передавальні акти.

8.4. Забезпечити у ході реорганізації дотримання прав та інтересів працівників закладу загальної середньої освіти та осіб, які в ньому навчаються, відповідно до вимог чинного законодавства.

9. Установити строк для пред’явлення  кредиторами своїх вимог до юридичних осіб, що припиняються шляхом реорганізації (злиття), два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичних осіб.

10. Доручити голові селищної ради затвердити передавальні акти, підписані головою та членами передавальної комісії відповідно до чинного законодавства.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

 

Селищний голова                                                                  А. СОЛОПОВ

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення  щодо реорганізації комунального закладу  «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області  Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом приєднання до опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області

 

 

1.Найменування організатора громадського обговорення -  Приазовська селищна  рада.

 

2.Мета: врахування думки жителів Приазовської громади щодо реорганізації комунального закладу  «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області (далі-Богданівський НВК)  шляхом приєднання до опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області( далі - ОНЗ «Азимут»).

На сьогодні  в Богданівському НВК   навчається  91 учень:  в першому  класі – 10, в другому класі - 5, в третьому класі – 5, в четвертому класі – 13, в п’ятому – 7, в шостому – 14, в  сьомому – 5,в   восьмому – 10, в дев’ятому – 13,в  десятому-4,в одинадцятому-5 учнів. В дошкільному відділенні виховуються 28 дітей. Середня наповнюваність класів  складає 8,5.

 

 

В ОНЗ «Азимут» навчається  1074 учня:  в першому  класі – 108, в другому класі - 107, в третьому класі –118, в четвертому класі – 112, в п’ятому – 105, в шостому – 122, в  сьомому – 89, в  восьмому –103,в  дев’ятому – 90,в  десятому- 54, в одинадцятому-66 учнів. Середня наповнюваність класів  складає 19,2.

 

 

Враховуючи те, що державна освітня субвенція покриває лише заробітну плату педагогічного персоналу, громада за рахунок місцевого бюджету фінансує комунальні послуги та утримання технічного персоналу закладів освіти.

 

 

Та втім, головне не це. Головне – це якість знань, рівень підготовки учнів, вміння набувати навиків спілкування в колективі однолітків, вчитися здобувати лідерські навики,  мати можливість повноцінного  розвитку своїх  здібностей та творчої майстерності. Бо тільки у конкурентному учнівському середовищі є у дітей мотивація до кращих результатів у навчанні.

 

 

А завдання школи, насамперед,  - давати дітям якісні знання. Уже потім це місце працевлаштування вчителів. Школа – це установа, яка фінансується з державного бюджету і повинна забезпечувати всіх дітей освітою на рівні Державного стандарту. І тут вирішальною є роль вчителя, його системна робота над підготовкою до уроків, використання на уроках проблемних і дослідницьких методів навчання, перехід від процесу наповнення учнів знаннями до процесу усвідомленого здобуття ними необхідних навичок для вирішення проблемних ситуацій, що в кінцевому підсумку й буде формуванням компетентностей.

 

А якщо говорити за поширене  твердження, що не має школи - не має села, то знову ж,  якщо в селі зменшується кількість дітей, то це не тому, що щось не так зі школою, чи не допрацьовує влада. Це закономірні  демографічні  процеси, які існують в усьому світі і в Україні зокрема, – просто немає необхідності у великій кількості людей, задіяних  у сільському господарстві, тому що з’явилася нова потужна сільськогосподарська техніка та  нові технології, які не потребують застосування ручної праці.

 

Але від цього не повинні страждати діти.  Вони не повинні ні в чому уступати своїм  одноліткам та мати добрий старт для дорослого життя.

 

Попереду нас чекають зміни. До середини 2022 року (початок НУШ у 5–9 класах) потрібно  визначитися із мережою  закладів загальної середньої освіти в громаді ( початкові  школи, гімназії, профільний ліцей). Згідно з Законом “Про повну загальну середню освіту”  рішення про заснування закладів старшої школи ухвалюють ради областей та міст (з населенням не менше 50 тис.).Водночас, це не означає, що в менших селищах не може бути профільного закладу освіти, йдеться лише про порядок заснування школи. Іншими словами: обласна рада може заснувати старшу школу в населенному пункті, в якому мешкають менше 50 тис.осіб, якщо отримані статистичні дані та їхній аналіз свідчать про доцільність такого рішення.

 

 

Окрім того, Закон “Про повну загальну середню освіту” передбачає можливість відкривати  філії закладів старшої школи в малонаселених містах та селищах. А нещодавно у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт, за яким засновниками профільних ліцеїв зможуть бути і громади та населені пункти із меншою чисельністю.

Ми сподіваємось на створення ліцею на території Приазовської громади, бо це дасть змогу дітям обирати профіль відповідно до власних схильностей і задатків.

 

 

3.Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо реорганізації комунального закладу  «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області   шляхом приєднання до опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області - відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради.

4. Враховуючи постанову Кабінету міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» із змінами та доповненнями, визначити спосіб проведення громадського обговорення у формі прийняття письмових та електронних пропозицій (зауважень).

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень): Приазовська селищна рада, смт.Приазовське, вул. Покровська,5А, e-mail: possovetprz@ukr.net, тел. (06133) 2-27-35.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

5.Місце знаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: Приазовська селищна рада, смт.Приазовське, вул. Покровська,5А, e-mail: possovetprz@ukr.net, тел. (06133) 2-27-35.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Попова Марина Петрівна, заступник голови Приазовської селищної ради.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 15 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Приазовської  селищної ради.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання   щодо реорганізації комунального закладу  «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області   шляхом приєднання до опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь