НОВА ФУТБОЛЬНА ПЕРЕМОГА – ДО СКАРБНИЧКИ ПРИАЗОВСЬКИХ «СПАРТАНЦІВ»

Дата: 12.04.2021 10:58

Фото без опису10 і 11 квітня відбулися матчі з міні футболу в місті Мелітополь серед команд 2013 р.н. У турнірі взяла участь команда "Спарта" (смт Приазовське), тренер Вадим Лобинцев.

8 команд були розподілені на 2 групи по 4 команди. 10 квітня "Спарта" у своїй групі впевнено обіграла команду "Фенікс" (Мелітополь) 4: 1, далі команду "Анвер" (Запоріжжя) 4: 2. У неділю "Спарта" в напруженій боротьбі, програючи з рахунком 0: 1 команді "Майстер м'яча" (Дніпро), проявила характер і забила два голи, вигравши з рахунком 2: 1, що дозволило з першого місця в групі, вийти до фінальної частини турніру.

У півфіналі "Спарта" впевнено обіграла команду "Шторм" (Запоріжжя) 3: 0. І ось фінал! "Спарта" (Приазовське) - "Тавр" (Генічеськ). З перших хвилин "спартанці" почали пресинг команди суперника. У підсумку фінальний результат 5: 0 на користь "Спарти" - 1-е місце, кубок, медалі та щасливі обличчя юних футболістів!