ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЕДЕ РОБОТУ НА МІСЦЯХ

Дата: 22.04.2021 08:29

Фото без описуПриазовський селищний голова Андрій Солопов продовжує чергу виїзних прийомів. Сьогодні він разом із головним спеціалістом відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Віктором Столярчуком і поліцейським громади Дмитром Лобинцевим здійснив робочий виїзд у село Володимирівка, де провів особистий прийом громадян. Люди звертались здебільшого з питаннями соціальних виплат, матеріальної допомоги на лікування, земельних відносин.

Фото без описуВ ході робочого візиту, Андрій Олександрович зустрівся також із старостою Наталією Алексєєвою, депутатами території, представниками аграрного сектору, сфери культури, освіти, медицини. Під час обговорення порушили нагальні питання водопостачання, благоустрою, ремонту автошляхів, відведення спеціального місця для торгівлі, початку дії генерального плану, перспективи газопостачання домогосподарств села Володимирівка. Представники селищної ради надали роз’яснення щодо вищезазначених питань.

Староста Наталія Алексєєва наголосила на важливій проблемі необхідності нового шкільного автобусу для підвозу дітей із села Дмитрівка. Очільник Приазовської громади запевнив, що до нового навчального року буде придбаний транспортний засіб для комфортного доїзду школярів на уроки. Також в освітньому закладі та бібліотеці села Володимирівка планується вирішити питання забезпечення якісним інтернет зв’язком.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов оглянув Пункт здоров’я у селі. Фельдшер Світлана Носаченко зауважила на необхідності вирішення ряду побутових питань, як ремонт стелі, пічного опалення, заміна частини вікон.

Разом із старостою Наталією Алексєєвою та депутатом селищної ради Володимиром Алексєєвим очільник громади відвідав село Дмитрівка. Зокрема побував у освітньому закладі, відремонтованому селищному будинку культури, бібліотеці, музеї. Обговорили плани щодо організації зони дозвілля для дітей та молоді.

«Розвиток території великою мірою залежить від ефективної командної роботи. Тільки разом з ініціативними, діяльними людьми на місцях, які прагнуть дати нове дихання селам, можна досягти результату», - зазначив Андрій Солопов.

За результатами робочого виїзду, голова селищної ради надав відповідні доручення щодо вивчення можливостей вирішення проблемних питань.