ДЕПУТАТИ ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОВЕЛИ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 27.04.2021 11:15

Фото без опису26 квітня за головування очільника Приазовської селищної ради Андрія Солопова відбулося позачергове засідання сесії Приазовської селищної ради 8 скликання. У сесійній залі зареєструвалися 20 депутатів. Під час пленарного засідання розглядали земельні, бюджетні, кадрові та організаційні питання.

Одне з рішень, що ухвалили депутати - створення комунального підприємства «Ритуальна служба» Приазовської селищної ради та затвердження його статуту. На кандидатуру директора цього КП погодили Олександра Гартвіка. Також рішенням сесії проведені кадрові зміни у комунальному підприємстві «Ботіївське», яке займається водопостачанням населених пунктів. Так, депутати погодили звільнення з посади директора Максима Цируля. За погодженням сесії, КП «Ботіївське» очолив Віктор Зивак.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов привітав керівників комунальних підприємств громади з призначенням і побажав подальшої плідної співпраці.