ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2021 13:44

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Цей день справжніх вартових кордону, які вдень і вночі забезпечують спокій всієї держави.

Захист суверенітету і територіальної цілісності України на передових її рубежах з честю та гідністю забезпечуєте ви - прикордонники.

Це надзвичайно висока відповідальність, почесний обов'язок та величезна довіра народу – нести службу на державному кордоні Вітчизни. Перед Вами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-прикордонників.

Вдячні кожному, хто присвятив своє життя охороні наших рубежів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. Віримо, що незабаром наші кордони знову стануть мирними.

У день професійного свята бажаємо вам незламного духу у відстоюванні територіальної цілісності та захисті державних інтересів, професійних успіхів, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, виконавчий комітет та депутатський корпус Приазовської селищної ради.