Доступність і рівність. «Громада своїми руками» стартує з акцентом на безбар’єрність
2021 року розширилася географія конкурсу, з'явилася можливість подавати проєкти з інклюзивною складовою.
ДТЕК, як соціально відповідальна компанія, лідер впровадження стандартів ESG (Environmental, Social, Governance) в Україні, традиційно інвестувала в проєкт грантів «Громада своїми руками».
«Громада своїми руками» – це конкурс грантів від ДТЕК для благоустрою населених пунктів та розвитку співпраці між жителями, бізнесом і адміністраціями на місцях. Проєкт базується на принципах ESG і відповідає цілям сталого розвитку ООН. Метою конкурсу є активізація місцевих жителів для поліпшення соціальної інфраструктури. У кожного є можливість подати заявку на реалізацію проєкту для благоустрою громади, після чого конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, яким буде надано фінансування. Сума одного гранту може досягати 80 тис.грн.
Проєкт «Громада своїми руками» існує з 2013 року на територіях, де представлений бізнес ДТЕК Енерго. Цього року ініціативу підтримали також бізнеси ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ВДЕ. Всього участь в конкурсі можуть взяти 32 громади 11 областей України.
Вперше особливий акцент у проєкті приділено аспекту створення безбар'єрного середовища, інклюзивності в широкому сенсі. Це передбачає розвиток доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення.
«Громада своїми руками» дає стимул до розвитку міст і регіонів, де працюють підприємства групи ДТЕК. Компанія є надійним партнером місцевих громад з 2013 року. За цей час у межах конкурсу було реалізовано близько 1500 проєктів. Цього року географія проєкту розширилася на території присутності бізнесів ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ВДЕ, а значить більше проєктів ми зможемо підтримати і реалізувати разом з громадами. Особливий фокус проєктів цього року – безбар'єрність. ДТЕК приєднався до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар'єрів», і ми пропонуємо конкурсантам звернути увагу на створення безбар'єрного середовища, доступності і комфорту з урахуванням європейських стандартів. Наша місія – працювати в ім'я прогресу і процвітання суспільства. І такі ініціативи – наш внесок в розвиток України», – прокоментував виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
ДТЕК як соціально відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, якості життя в містах і населених пунктах. З 2013 року ДТЕК інвестував в сталий розвиток 19,5 млрд гривень.
ДОВІДКА
ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.
ДЕПАРТАМЕНТ ЗІ ЗВ'ЯЗКІВ
З ГРОМАДСЬКІСТЮ
38 (044) 581 45 39