Дорогі ветерани! Шановні жителі Приазовської, Нововасилівської та Олександрівської громад!

Дата: 08.05.2021 16:14

Фото без описуУ ці травневі дні за традицією ми вшановуємо героїзм та мужність людей, які понад сім десятиліть тому зуміли здобути Перемогу над жахіттями фашизму. Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога у серці кожного з нас. Вона і сьогодні надихає на нові звершення, допомагає долати труднощі та впевнено рухатися вперед.

Спогади про Другу світову війну непідвладні часу. Ми схиляємо голови перед українськими воїнами, перед героями-земляками, які відважно й самовіддано боронили приазовську землю і всю нашу країну від німецьких загарбників. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати під мирним небом.

З великою вдячністю шануємо наших найповажніших громадян – людей цього легендарного покоління. З кожним роком реальних свідків тієї війни стає все менше. Наймолодшим учасникам бойових дій – вже дев’яносто. Многая їм літа!

Нові покоління вдячні справжнім героям за можливість радіти життю і виховувати дітей у мирі та злагоді.

Голова Приазовської громади Андрій Солопов, виконком та депутатський корпус Приазовської селищної ради.