У ПРИАЗОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ЗАПОРІЗЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ ІЗ БЕЗРОБІТНИМИ ЖІНКАМИ

Дата: 11.05.2021 09:32

Фото без описуПриазовською районною філією  Запорізького центру зайнятості традиційно протягом квітня 2021 року було проведено акцію «Місячник зайнятості жінок». Мета -  знайти для жінок гідну і цікаву роботу, відповідно до професійних інтересів та вподобань. Під час проходження акції учасниці відвідали багато заходів, що сприяють  працевлаштуванню. Це міні-ярмарки вакансій, дні кар’єри,семінари з техніки пошуку роботи. Безробітні жінки навчались спілкуватися з роботодавцями та писати резюме. Вони були ознайомлені з ризиками нелегальної трудової міграції, з можливістю отримати затребувану професію на ринку праці та започаткувати власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На цих зустрічах фахівці намагались  надати якнайбільше корисної інформації, звернути увагу безробітних  на помилки, яких слід уникати при пошуку роботи, на використання сучасних методів пошуку роботи.

Загалом за цей період 96 жінок отримали індивідуальні профорієнтаційні консультації, 161 жінка відвідала різноманітні семінари.  Протягом проходження акції та в умовах карантину фахівці працевлаштували 63 жінки на підприємства району.