Шановні медичні сестри!

Дата: 12.05.2021 11:54

Фото без описуЩиро вітаємо вас із професійним святом Міжнародним днем медичної сестри!

Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосерднішим справедливо вважають фах медсестри. Адже основними рисами людей, які її обрали, є самовідданість і жертовність. Ваша місія дна із найблагородніших, адже ваше покликання — допомагати людям, полегшуючи їх стан, сприяти збереженню здоров’я і життєвої активності.

З нагоди професійного свята прийміть щирі вітання та велику вдячність за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я пацієнтів! Нехай ваш шлях в медицині буде супроводжуватися вдячністю і повагою пацієнтів, новими перемогами та високими успіхами.

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту і миру вам та вашим родинам!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, виконком та депутатський корпус Приазовської селищної ради.