Конкурс «Громада своїми руками» від ДТЕК триває!

Дата: 13.05.2021 16:52

Встигніть подати заявку до 22 травня (включно) на сайті проєкту => https://gromada.dtek.com/

Дивіться, які проєкти реалізували мешканці громад на територіях ведення бізнесу ДТЕК, і як ці проєкти змінили якість життя людей у сюжеті Телеканал Україна.

Беріть участь та створюйте місця мрії разом з громадою!

Нагадаємо, конкурс спрямований на розвиток активності та ініціативності серед жителів громад в регіонах діяльності ДТЕК ВДЕ для вирішення локальних проблем. ДТЕК ВДЕ, як соціально відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, якості життя в містах і населених пунктах.

Як змінилася якість життя людей завдяки участі у конкурсі Громада своїми руками