СІМ’Я - ТО НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ. З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї!

Дата: 15.05.2021 11:02

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших родин.

Сім´я увібрала в себе історичний досвід усіх попередніх поколінь і є осередком духовних традицій народу. Родина – берегиня людських цінностей та культури. З сім’ї починається життя, тут відбувається формування та становлення особистості.

Голова Приазовської громади Андрій Солопов разом із директором КУ «Центр надання соціальних послуг Приазовської селищної ради» Мариною Драгой, старостою Віктором Усом у селі Ботієве привітали із прекрасним родинним святом прийомну сім’ю Світлани Чернєвої та Юрія Буюклу, які виховують 3 діток.

«Коли є тепла мамина посмішка і надійне батькове плече – то найбільша радість! Сім’я – це дорога в життя, це джерело щирості та поваги. В сім´ї дитина отримує перші життєві уроки, вчиться любити і піклуватися, досягати вершин і достойно сприймати поразки, дружити і довіряти, набуває досвіду і натхнення для майбутніх перемог. Родинні зв’язки найміцніші, адже сповнені турботою та щирою любов’ю. Тож нехай кожна родина буде щасливою!», - привітав усі сім’ї Приазовської громади Андрій Солопов.