ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА – ОСОБЛИВЕ СВЯТО
22 травня Богданівка відзначила 159 річницю заснування.
Рідне село - це домівка, де живе дитинство для тих, хто тут народився, зростав, радів першим успіхам та вчився на власних помилках. Тут дружили, закохувались, робили відкриття, шукали себе та знаходили своє призначення, наполегливо працювали й весело відпочивали. Земля, де стоїть батьківська хата назавжди залишається у серці.
В день народження колоритної Богданівки на свято зібрались мешканці, гості села. Привітали присутніх староста Ігор Бондарєв, керуюча справами Приазовської селищної ради Любов Бородіна, помічник депутата обласної ради Вадима Сухіни – Людмила Данильченко. Головний меседж, який звучав у привітанні кожного: багатство території – це гостинні, талановиті, дружні, працьовиті люди.
Подяками Приазовської селищної ради за співпрацю, вагомий внесок у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку, активну участь у благоустрої села нагороджені: Іван Шунтов, Андрій Златьєв, Дмитро Янєв, Сергій Георгієв, Бадрі Папуашвілі, Антон Д’яков, Олексій Делігіозов, Дмитро Делігіозов.
Під час святкування привітаннями та подарунками вшановували богданівців. Першими – старожилів села – 92-річних Дмитра Миколайовича Жейнова та Просков’ю Прокопівну Банову. Маючи за плечима багатий досвід, тяжко працюючи все життя, старенькі й сьогодні випромінюють оптимізм і надію на краще.
На імпровізованій сцені вітали майбутнє села – наймолодшого богданівця – Володимира Златьєва та його батьків Павла і Юлію. Оплесками зустрічали молодят і подружні пари, які відсвяткували золотий, срібний та смарагдовий ювілеї.
Село – це тяжка праця зранку до пізньої ночі. Тож односельці вшанували передовиків богданівської землі: доярку Надію Димову, яка 36 років присвятила тваринництву, а також механізатора Федора Драгєва, який має 50 років трудового стажу і досі передає досвід молодому поколінню. Найдосвідченіший працівник торгівлі села, яку зустрічали на сцені – Марина Злат’єва.
Фельдшер – шанована людина. У день села вітали Віру Степанівну Дехтярьову. Трудова діяльність її почалася відразу після закінчення медичного технікуму в 1966 р. За розподілом, Віра Степанівна, приїхала у с.Богданівку, де і пропрацювала у Богданівському ФАПі до 2000 року. Загальний стаж - 37 років, медичний - 34. Народила і виховала двох дітей. Нагороджена медаллю «Ветеран праці» та «Почесний житель села Богданівка», почесними грамотами. Сільські жителі вдячні їй за допомогу, за відданість благородній справі, за тепле слово, за поради.
Зустрічали на сцені шанованого педагога Валентину Іванівну Йолкіну, яка працює в школі вже 36 років. І сьогодні вона не поспішає іти на заслужений відпочинок, а день у день продовжує прищеплювати учням любов до знань, до праці, до навчання. За свою трудову діяльність має 12 публікацій у журналі «Російська словесність у школах України» та 4 перших місця, завойованих її учнями в обласних конкурсах.
Видовищні концертні номери презентували артисти Богданівського СБК та Нововасилівського БК. Глядачі оплесками зустрічали талановитих виконавців, які дарували щирі емоції. Цікава та змістовна програма свята підготовлена за сприяння спеціалістів Приазовської публічної бібліотеки.