Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2021 10:58

Фото без описуУ перший день літа ми відзначаємо прекрасне свято надії та радості - Міжнародний день захисту дітей!

Дитинство – прекрасний період життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців. Саме від дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, як складеться її доля.

Наше головне завдання – подарувати малечі щасливе дитинство та виховати наших дітей достойними, порядними, добрими людьми, надати можливість для всебічного розвитку їх здібностей.

Любі діти! Ви – наше майбутнє, наша надія і віра у краще! Нехай роки дитинства будуть яскравими, сповненими незабутніх вражень, нових відкриттів та цікавих подій. Бажаємо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, вірних та надійних друзів, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, виконавчий комітет та депутатський корпус Приазовської селищної ради