ДІТИ ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ РАЗОМ З ВЕСЕЛИМИ КЛОУНАМИ ЗУСТРІЧАЮТЬ СВЯТО

Дата: 01.06.2021 14:42

Фото без описуЗапальні клоуни Чупа і Чупс (артисти – спеціалісти Приазовської публічної бібліотеки) завітали до молодших класів шкіл та дитячих садочків Приазовської громади. Разом із яскравими героями малеча співала, танцювала, виконувала цікаві завдання та готувалася до найочікуванішої, безтурботної пори року - літа. Діти демонстрували таланти, здібності та вміння. Наприкінці святкового дійства на учнів 1-4 класів чекало морозиво, а на вихованців дитячих садочків – цукерки від Приазовської селищної ради.

Фото без описуНа ранкових святкових урочистостях: «Чарівний світ дитинства» (ОНЗ I-III ступенів «Азимут») та «Свято дитинства» (Приазовська філія ОНЗ I-II ступенів «Азимут») учнів та педагогів привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради Марина Фалькевич. Від імені селищного голови Андрія Солопова побажала маленьким жителям громади яскравого дитинства, сповненого цікавих вражень та відкриттів, щирих усмішок, приємних несподіванок, надійних друзів, здоров’я та незабутнього літа!