ПРИАЗОВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ПРИВЕЗЛИ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ З СОНЯЧНОЇ КИРИЛІВКИ

Дата: 03.06.2021 09:58

Фото без опису29 - 30 травня в селищі Кирилівка відбулися обласні змагання з міні-футболу серед юнаків 2010-2011 р.н.. в залік ХХХ ювілейної спартакіади школярів під гаслом – «Хто ти, майбутній олімпієць?». У турнірі взяли участь сім команд, які представляють: Кирилівську ОТГ, Якимівську ОТГ, Вільнянську ОТГ, Приморську ОТГ, Чернігівську ОТГ, Мелітопольську ОТГ, Приазовську ОТГ.

За результатами зіграних матчів команда юнаків Приазовської громади в складі: М.Пастухова, М.Єременка, М.Краснова, Н.Єфименка, А.Згурського, Н.Ярчука, Є.Урди, В.Жолоба, Р.Чепеленка, К.Хмелінського, О.Лобинцева, Є.Лячка посіла третє призове місце. Цінність цього результату полягає ще й в тому, що майже всі гравці нашої команди були молодші за своїх суперників на 2 - 3 роки.

Фото без описуНа урочистому закритті турніру юні приазовці були нагороджені грамотами та медалями за третє місце від обласної громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області».

Дирекція Приазовської ДЮСШ дякує Приазовській селищній раді в особі А.О.Солопова за допомогу в організації поїздки хлопців на змагання.

Директор Приазовської ДЮСШ В.В. Лобинцев