ЗАПРОШУЄМО МОЛОДЬ ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ НА СПОРТИВНЕ СВЯТО

Дата: 11.06.2021 09:44

Фото без описуЗ метою заохочення підростаючого покоління вести здоровий спосіб життя, 16 червня у Приазовській громаді відбудеться масштабний спортивний захід, в рамках якого будуть проведені змагання і конкурси для охочих, а також футбольний матч команд «Спарта» (смт Приазовське) : «Фенікс» (м.Мелітополь).

Організатори - громадська організація «Переселенці та громади разом» у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» разом із ювенальними поліцейськими Мелітопольського РУП та поліцейським офіцером Приазовської громади за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру в межах проєкту «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області».

Спортивне свято відбудеться 16 червня об 11.00 на мультифункціональному спортивному майданчику за адресою: смт. Приазовське, вул.Дружби 2.

Приходьте! Буде цікаво і корисно!