Проведене позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Приазовської селищної ради

Дата: 15.06.2021 09:50

Розглянуті важливі питання порядку денного. Про епідемічний стан на території Приазовської селищної ради проінформувала Людмила  Ізьянова – директор КНП «ПМСД»;  про епідемічний стан на території Приазовської селищної ради та виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19 доповіла Оксана Коноваленко – в.о. начальника Приазовського районного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області; про готовність виконавчих органів селищної ради забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в літній період надали інформацію Оксана Коноваленко - в.о. начальника Приазовського районного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області та Тарас  Шевченко – начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Приазовської селищної ради; про стан пожежної безпеки закладів освіти на території Приазовської селищної ради доповідала Марина Фалькевич – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради.

За результатами обговорення прийнято ряд рішень.

Начальнику Приазовського районного управління   Держпродспоживслужби у Запорізькій області Коноваленко О.С. продовжити здійснення щоденної оцінки епідемічної ситуації щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, у разі ускладнення епідемічної ситуації негайно про це інформувати керівництво селищної ради. Забезпечити спільно з представниками Мелітопольського районного управління ДСНС України в Запорізькій області проведення комісійних перевірок закладів оздоровлення та відпочинку, об’єктів водопостачання, закладів громадського харчування, пляжів, рекреаційних зон щодо додержання вимог санітарного законодавства.

Забезпечити своєчасне інформування населення громади про санітарно-епідемічну ситуацію, вжити заходи до порушників санітарного законодавства та заходи щодо профілактики захворювань на кишкові інфекції.

Начальнику СВГ ВП Мелітопольського району УП ГУНП в Запорізькій області Лобинцеву Д.В. забезпечити контроль за недопущенням торгівлі харчовими продуктами у невстановлених місцях та на стихійних ринках.

Начальнику відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Приазовської селищної ради Шевченку Т.В. забезпечити виконання заходів щодо ліквідації та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на підпорядкованій території:

- сформувати реєстри сміттєзвалищ (з розміщенням конкретного місця   розташування) на території селищної ради.

- посилити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері поводження з побутовими відходами.

Начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради Фалькевич М.М.:

- забезпечити координацію оздоровчої кампанії відпочинку дітей  в дитячому оздоровчому таборі денного перебування «Фанта»;

- спланувати та провести спільно з представниками Мелітопольського районного управління ДСНС України в Запорізькій області перевірки щодо дотримання закладами освіти вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в розрізі готовності до початку нового навчального року.